Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PhoenixK

    őstag

    válasz Gerrryy #12516 üzenetére

    "Ha jol gondolom nekem egy a régi nem slimes 60 GB PAL/NTSC modell kellene és bele egy plussz vinyó. tehek bele akár 1 TB winyot is pl ?"
    Miért kellene neked a 60GB-os? PS2-es játékokkal akarsz játszani? A linux-ot mindegyik fat gép támogatja.
    Lehet bele tenni nagyobb vinyót, de sajnos vagy az oprendszernek lesz 10GB, a többi linuxnak, vagy a linux kap 10GB-ot, a többit a PS3...

    "A bluray, dvd, nem feliratos dvix lemezek lejátszása lemezről ha jól értem nem probléma neki ahogy belső HDD ről sem ? Gondolom iso fájbol nem fog filmet lejáccani ? Csak ha az isot is kitömöritem ?"
    Blu-ray, DVD és a legtöbb felirat nélküli xvid megy rajta. ISO-t természetesen nem fogja lejátszani.

    "Ha felteszem rá a Linuxot akkor tudok nézzni feliratos dvixet, mkv-t ? sőt akár bluray filmet nézzni rarból egy hálozatban látot winchesterről a megfelelő progival ugyhogy a kodolást mindent a PS végzi linux alatt ?"
    Elvileg. Viszont HD filmekkel még vannak gondok linux alatt. Arra számíts, hogy nem lesz teljes értékű PC a PS3-ból!

    "+ Tudok torrenteztetni vele Linux alatt, rar fájt összefüzni isoba, isot kicsomagolni ?? és akár utána Xross alatt nézzni a filmet ?"
    Igen. Viszont a PS nem fogja látni a linux partíciót, tehát a lejátszás csak külső adathordozóról lehetséges.

    "Linux használathoz egér+bill gondolom elengedhetetlen hozzá ? vagy azért alap dolgok pl feliratos dvix lejátszás inditása controller megoldható ?"
    Igen, kell hozzá. Bármilyen USB bill+egér jó linux alatt, viszont XMB alatt (főleg játékokban) csak a kontroller marad.

    Arra számíts, hogy sosem lesz teljes értékű PC (már csak a 256MB RAM miatt is). Viszont az alap XMB-vel is kiemelkedő médialejátszási funkciói vannak.

    [ Szerkesztve ]

    "Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

Új hozzászólás Aktív témák