Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bome

    csendes tag

    válasz PaJa1 #19204 üzenetére

    Üdv Paja!

    Van jogsim kocsira is (B) és azt kell mondjam igazat beszélsz, a valóságban tényleg nem lehet ilyen dolgokat megcsinálni felborulás nélkül, de igazat kell adjak Mariannak, mert a ctf-ben tényleg ez a lényeg a trükközés. Jó persze lehetne reálisabban is vezetni a kocsikat, de akkor sajnos nem lennék én sem versenyképes, ha nem rángatnám a kormányt, mert azonnal elveszik a zászlót, mivel a játékosok 99%-a ezt csinálja. És különösen lényeges számomra ez a trükközés, mert én állandóan cl5-ös kocsikkal megyek (EVO, WRX) és a morellokat meg a panamákat csak úgy tudom elintézni, ha jól beforgatom őket! :DDD És még akkor nem is beszéltünk a semi auto váltóról sem! :DD

    De nem értem ezért valaki miért kocka, max azért leehetek kocka, mert viszonylag sokat gépezek! :DDD

    Én egyébként ezt élvezem a CTF-ben ezt a trükközést, most nem akarok nagyképűnek tűnni, de van 1-2 trükk amit én fejlesztettem ki, vagy más is rájött biztos, de elég sok ember átvette már! ;]

    De egyébként aki elég sok időt fektet a ctf-be, mint ugye dokar a TA-ra és mások pedig a simvs-be, azoknál egy idő után automatikusan előjön ez a trükközős reflexe, miután rájön csak így lehet boldogulni, és szerintem jobb is így a játék!

    Ma délután és este fele keressetek team ctf lesz! :C ;]

    [ Szerkesztve ]

    PT nick: [Hrt.]barca_bome

Új hozzászólás Aktív témák