Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xirtam

    veterán

    válasz Sgt.Randall #794 üzenetére

    Amikor a West Meclarenes éveit élte akkor oké akkor ott kimi tényleg Iceman volt , de most! VB-t megnyerte mit csinált? Láttál te rajta mosolyt?!Jó neked én nem! Malayziában kiszált a kocsiból, mert eset az eső még mindenki más ott ült, a kocsiban ő műszaki hibára hivatkozott, nem ám h bemegy a telemetri szobába megbeszélni a mérnökökkel mi volt a rosz, nem Cola meg Jégkrém, pilóta az ilyen?Nekik ez a hivatásuk, Hamilton a szívét beleteszi akár mekkora volt a pofája de Kimi..számomra már egy senki! És így van Massa jobban megérdemelte volna tavaly a VB címet de hát nem így alakult mellesleg Glock a szar? Hol élsz te ember? Lehet nagyobb tehetség mint amilyen te leszel egész életedbe F1 be nem hiába mennek az emberek OKA van érted OKA! És mielött félreértelmezed amit írtam Kimi jó pilóta csak már motíválatlan ezért is a Ferrari az utolsó csapata, jövöre megy Rally-zni ez ennyi! ( Mégegyszer Toyotás embert nehogy fikázó szóval illes :)) ) :DDD :DDD :DDD :DDD

    Milyen épphogy?? Lol Randall inkább hadjuk ezt fogalmad sincas az egészről 11.5 másodperc épphogy???! :W

    De ott Scumi veri el Kimit- te maki! :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák