Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kkf

    aktív tag

    válasz heagnes #3743 üzenetére

    Az "teljesen normális", hogy megírtál valamit, és ugyanaz az író nem tudja visszaolvasni. A laptop írók lényegesen alacsonyabb minőséggel írnak, és olvasásnál a hibajavításuk is rosszabb (Samsung, Philips, LG ezen írók mobil változatai mind gyatrák, ezt tapasztalatból mondom). Az íród az olvasási hibajavítási képességén túl írta meg a CD-d, értds: annyira rosszul írta meg, hogy ő már nem képes olvasni, de más optikai egység jobb hiba javítókával képes lehet. Amíg nem jelentkezik ez sorozatosan, kezeld egyedi hibajelenségnek. Az én Pioneer 212-esem is írt már meg úgy jó minőségű DVD-t, hogy fél év múlva semmit nem lehetett róla olvasni, ettől függetlenül teljesen elégedett vagyok vele.
    Másik kérdésed egy kicsit furcsa, persze én nem tudhatom, mert csak legális anyagot másolok :), de érdekes lenne tudni, milyen programmal írsz. Ha NERO-val, azt sürgősen dobd ki, az csak audio cd írásra jó. Használj helyette IMGBurn-t 1:1 másolásokra. Esetleg érdemes lehet a háttérben futtatni egy AnyDVD-t az esetleges másolásvédelmek "kiiktatására" :)

    "Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

Új hozzászólás Aktív témák