Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pvt.peter

    őstag

    Sziasztok,

    Megosztanék egy történetet illetve egy kérdésem is lenne.

    Rendeltem Kínából egy BT fülhallgatót és egy névjegykártyatartót, egymástól függetlenül.
    Mindkettőhöz adtak tracking numbert.
    A BT fülhallgatónál láttam, hogy a csomag már az adott postán van 2 napja, gondoltam elmegyek érte, felveszem.
    A hölgy nagy nehezen kiadta a csomagértesítőm nélkül amit nem kaptam meg a postától, ugyanis csak azt láttam a tracking oldalon, hogy sikertelen volt a kézbesítés.
    Otthon kibontom, mi van benne? Hát a névjegykártya tartó...
    Kiderült, hogy ez a csomag már rég ott csücsült náluk... és csak a szerencse miatt kaptam meg, ugyanis nem kaptam róla értesítőt.
    Ugyanis abban a tudatban vettem át, hogy ez lesz a BT fülhallgató.

    Másnap visszamegyek a postára, mondom, hogy szeretném átvenni a BT fülhallgatót tartalmazó csomagot (itt már nem a nevemet mondtam, hanem a ragszámot), most hálistennek egy másik jó képességű hölgy ült a pult mögött, természetesen ő is elkezdett okoskodni, hogy értesítő így meg úgy...
    Elmagyaráztam neki, hogy k*rvára nem kaptam erről sem semmilyen értesítőt.
    Szintén kiadta nagy nehezen a csomagot. Ebben már az volt amire számítottam.

    A kérdésem: hogy a retkes p*csába lehet az, hogy nem kapok értesítőt a bejövő levelemről?
    Mi van, ha nem nézem a trackinget? Akkor az örökkévalóságig várhatok a csomagomra?

    Ez a a magyar posta egy vicc.

    És a másik kérdés: hogyan tudhatom meg, hogy egy adott címhez melyik posta tartozik?
    Várok még egy csomagra, csak sajnos ennek a csomagnak nincs trackingje, és ráadásul egy másik címre rendeltem.
    Kb. már 1,5 hónapja meg kellett volna érkeznie...

    Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

Új hozzászólás Aktív témák