Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Taklamakán

    újonc

    Hello, nekem sikerült megvásárolnom a 65vt60 plazmát,már vagy 5 napja, és sajnos küldenem is kell vissza mivel valószínüleg hibás darabot fogtam ki.
    Ha esetleg tud valaki kérem segítsen. Vidanetnél van előfizetésem, és mivel ennél a tvnél már használható a conax kártya, azzal szerettem volna nézni a tv-t. Sajnos ezt a tv nem értékelte, mivel a eleinte a szabadon fogható adóknál, majd lassan már mindenhol, mialatt ment a kép a háttérben, kiírta nekem hogy nem vagyok jogosúlt a nézésére:((( Természetesen azonnal Vidanet felhív, szerelő kijön és megállapítja hogy sem ő , sem több szerelő társa nem látott, még ilyen hiba jelenséget ,és nem tudja megjavítani:((( Azonnal felhív a videopart szervíz, ahol nagyon korrektek voltak, de ők sem hallottak még ilyen problémáról, át irányítottak a Győri panasonic szervizhez. Itt is meglepődve fogadták a dolgot, de azt kérték hogy előtte vigyem be a conax kártyám hogy kiszűrjék a kártya hibát. Tegnap este hívtak is hogy a kártyával semmi gond, úgyhogy valószínüleg a tv lesz a ludas. Extrém digitalnak írtam egy emailt, hogy azonnal kérem a cserét, most a válszra várok.
    De, elkeserítő a dolog:(
    itt a fórumon hallott már valaki ilyen hiba jelenségről??
    Előre is köszonom a válaszokat.
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák