Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Cypresss #944 üzenetére

    Ne vedd a szívedre. Nekem sem volt jobb dolgom ma, ezért vitatkoztam, amúgy lexarom mit hisznek az emberek. Viszont már elég magas szintre edzettem magam pdp vs lcd vitában:DDD

    /人◕ ‿‿ ◕人\

  • rb26dett

    aktív tag

    válasz Cypresss #944 üzenetére

    Muter kolléganőjének tönkrement a tv-je, őt is kiokosították az okosok, nem szabad lapos tévét venni mer az sokat fogyaszt!

    50G30-am eszik 90W-240w-ig, de átlag 120-130 W között stagnál, na most a konyhába van egy Aiwa crt hát nem is tudom hány col de 19-et sem éri el kb 15 colos lehet, na annak a hátuljára rá van írva hogy 58Watt akkor miről beszélünk mi is a sok?!
    Úristen milyen emberek vannak... ez pont olyan mikor az ilyen all you can eat éttermek előtt ott állnak a 7-es bmw-k meg porsche cayenne-ek és képesek sorban állni az 1500 ft-ért eszel iszol míg fejre állsz éttermekbe, kint meg ott virít a 30 millás verda... szánalmasak...

    300ezerér vesz egy tv-t de azt keresik hol lehet lejjebb venni a fényerőt meg mivel fogyaszt kevesebbet mit kell csinálni... húzd ki azt akkor nem eszik semennyit....

    Gondolom az ilyen lakásába mindenhol energiatakarékos égő fityeg, minden háztartási gépe AAAAAAA++++++ -os de pluszban még egy kurbli is kilóg belőlük hogy kicsit be lehessen segíteni neki...

    Engem is tévé vásárlás előtt próbáltak felvilágosítani óó háromdés ledtévét vegyél az a jóó! mondom ok, plazma lesz, te vegyél azt :)

    Egyébként tényleg ezek a berögződések, úgy látszik egyre inkább nem csak az öregekre lesznek jellemzőek...
    De a legjobb hogy az ilyen gyökerek félrevezetik még azt is aki csak próbálná felmérni a terepet hogy mi is lenne a neki a legjobb választás, erre mit lát mindenhol óó plazma óó villanyszámla óó paks... de még ha valami szignifikáns különbség lenne köztük de... na mind1 úgy látszik ez örök zöld marad mint a jingle bells...

Új hozzászólás Aktív témák