Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunspikey

    őstag

    válasz janos666 #32817 üzenetére

    Biztosat valóban senki sem tud. Én is csak spekulálok azok alapján az infók alapján, amik már itt-ott napvilágot láttak.

    Egy viszont tutti. Itthon nagyon nehéz helyzetben lesz a ZT60 ha azt a 65VT60 fölé pozicionálják árban.

    Magamból kiindulva nem tudom mennyire tud jobb képet mutatni a ZT a VT60-hoz képest, hogy az drágábban megérje kisebb méretben. Ez még így leírva is hülyén értelmezhető csak - hát-még majd a valóságban.

    Ugyanis én abból indulok ki, hogy a VT60 jobb feketével fog rendelkezni mint a VT50. Innen fogva, mi maradhat a ZT60 javára? Még ha abszolút nulla a fekete szintje akkor sem hiszem, hogy ez annyit fog számítani a vevői döntésben.

    Ott van még a színreprodukció. Ez már izgalmasabb és ugye nem lehet eldönteni, mert nem tudjuk, hogy tényleg megkapja-e a VT60 az új vörös foszfort, vagy sem. Ha ez ZT exkluzív lenne, akkor talán azt lehet mondani, hogy itt egy hibátlan feketéjű, abszolút színhű, széles gammutos 60 colos TV, amibe nem lehet belekötni, a másik oldalon meg van egy majdnem referencia TV 65 collal kicsit olcsóbban.

    Nehéz dió...

    A whisky skót, a kávégép olasz, a TV meg Oled, épp egy LG77G3

Új hozzászólás Aktív témák