Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Octopus21

    aktív tag

    Meg kell osztanom veletek ami ma történt velem:

    Haverral Tesco vásárlás. Hát mondom lessük meg a TV-ket. Látom messziről az 50 colos Panasonicot ami az 50UT50 volt. Na mondom, ha nem is ST50, de Panasonic és plazma és 50 col. Gonodltam ezt most megnézem, kipróbálom. Egyik TV sem volt bekapcsolva. Egy csengővel kellett hívnunk valakit, hogy segítsen. Csávó úgy jött oda, mint akit most keltettek fel és nagyon böszme volt. Semmi köszönés persze. MAjdnem hogy mivan? MOnsom szeretném megnézni azt a TV-t valami Full HD vagy 3D filmmel. Hát kiröhögött. Azt mondja, csak TV van. MOndom nincs egyik TVre se rákötve egy Blu Ray? NIncs. Hát mondom akkor most hogy nézzem meg? Jólvan bekapcsolta a TV-t. Láttam, hogy digitális adás volt, de valami spanyol vagy szlovák vagy nem is tudom milyen adó lehetett, de szaggatott a mozgás, olyan jó minőségű adás volt. Mondom ezzel most nem sokra megyek. Erre elkezdte, hogy mindek akarok plazmát venni ,mert senki nem vesz azt az LCD sokkal jobb meg az LCD-nek nem olyan fényes a képe, a plazma előtt meg egy tükör szerű anyag van :D és azért ilyen fényes :D Ja és azt mondta arra az adásra hogy ez HD adás. Mondom ez nem az. Lehet digitálist akart mondani. Na aztán mondtam hogy jólvan köszi. De a hangsúlya a csávónak olyan volt, hogy hülyének nézett engem, meg kb hogy én mit okoskodok. Ezt éreztem rajta. Na így tudom kipróbálni a TV-t, amit venni szeretnék:)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák