Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz scilla #16750 üzenetére

    ezért egyértelműnek látom, hogy minden szempontból a média-lejátszó használata a célszerűbb

    Azért ennyire talán ne rugaszkodjunk el... Sokféle igény létezik, sokféle feltételrendszer. Én például maximálisan PC-párti vagyok, mert nekem így praktikus, és azon minden feladatot, problémát kényelmesen meg tudok oldani (értsd: HTPC sem érdekel). A "központi" számítógépem, úgyis megy állandóan és még a hangját sem hallom. Nem mintha süket lennék, de egy fal választ el tőle, ami át van fúrva a szükséges kábelek részére.

    tegnap ahogy nézegettem este a hálót, eszembe jutott, milyen érdekes, hogy két konkurrens technológia - plazma vs. lcd - ilyen sokáig fenn tud maradni

    Ez is bizonyítja a plazma életképességét, hiszen ha minden érv az LCD mellett szólna, már rég kiszorult volna a piacról. Valószínűleg a plazma jövőjét sem az LCD fogja végleg eldönteni, hanem egy újabb technológia, amelyik idővel mindkettőt kiüti.

    [ Szerkesztve ]

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák