Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • StLui

    veterán

    válasz Dorian #11843 üzenetére

    BBéci a múltkor "50eFt-os kábelt vágott a sarokba" 400eFt-os csak a vászon amit néz. Ő és a felesége sem egy olcsó rendszeren hallotta ki a különbséget az mp3 és a flac között az biztos.
    Egy 100eFt-os komplett hangrendszeren, hogy nem hallasz egy jó minőségű 320 és a Flac között semmit az biztos. Én botfülűnek tartom magam, de egy helyen (ezt már írtam) hallgattam egy 2milliós és egy 6 milliós rendszert és brutális különbség volt köztük. Azóta le is tettem a komoly hangrendszerről, mert 1 milliót sem költenék el ilyenre az tuti.
    Elsőre azt kéne megnézni, egyeztetni, hogy milyen kategória az a rendszer amin nézzük, hogy milyen különbség van a különböző források között. A családok 95%-ának nincs olyan rendszere szerintem, hogy vaktesztben megmondaná hogy 320 vagy cd szól. Én az ismeretségi körömben nyugodtan ki merem jelenteni senkinek nincs ehez elég cucca, pedig nem sokan közülük nem küzdenek anyagi gondokkal.

    Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Új hozzászólás Aktív témák