Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • greeny7

    tag

    Sziasztok!

    Nekem jelenleg egy Samu A551 LCD tv-m van, számomra tökéletes (konzol, pc-ől HD, DVD, tv-zés).

    Szüleimnek szeretnék karácsonyra egy TV-t venni. A felhasználás TV nézés (T csoport digitális/set top boxos) meg DVD lenne. Másra nem igazán használnák, majd talán egy év múlva néhány BlueRay vagy HD tv adás.

    Mivel nekem LCD van, így nem igazán tudok dönetni.
    Gondoltam arra, hogy a Samu A551 is jó lenne nekik, de megtetszett a Pana 37 PV80-as.
    Itt előnyt jelentene, hogy 100Hz, illetveolvasgatva sokak szerint a Plazma TV nézésre valamivel jobb mint az LCD.

    Szeretném kérni a véleményeteket (azért írok a plazmás topikba, hogy megerősítést kapjak :) ), hogy szerintetek a fentebb vázolt célra megfelelő lenne -e ez a készülék. (ha estelge van LCD tapasztalat is, akkor tényleg jobban megérné -e mint a Samu LCD).

    előre is köszönöm a válaszotokat
    Üdv

  • greeny7

    tag

    válasz DM-Fan #4558 üzenetére

    Köszi, sokat olvastam (mint mi előtt megvettem magamnak a Samu LCD-t), csak a végső döntés előtt jobb ha konkrétan téged erősítenek meg! :)

    Egyébként olvastam, hogy a PV8-as és a PV80-as között az egyik különbség, hogy a PV80-as már 2008-as képjavító/feldolgozó technikát/eljárást használ. A Pv8-nál árban ennyivel jobb, és jobban megéri ennyiért is a PV80?

    Egyébként a szüleim számára pont elég lesz a 37". :)

    Köszönöm! :R

  • greeny7

    tag

    válasz Firpo #4688 üzenetére

    Szia!

    Nem vagyok nagyon szaki, de...
    A különbség ott van leírva a típusjelöléseknél (hsz 4663).
    PX digitális tuner.

    Egyébként meg a legvégén az S meg az ezüst színt jelenti.

    Tegnap megvettem szüleimnek a PANA 37PV8-at holnap tesztelem hogy a 3 napban még benne legyek, szerintem számukra nagyon jó lesz ez a készülék egy 13 éves 70centis (Samu) CRT után, ami pont ma reggel be is döglött!!! :)

    Köszi a fórumozóknak a beírásokat/véleményeket/szakértelmet, sokat segítettek a választásban! :R

Aktív témák