Hirdetés

Aktív témák

  • neduddki

    nagyúr

    válasz kovasz #161 üzenetére

    HI!

    NA vegre vmit kezdesz ertelmesen is irni... DE
    De ha jol tevedek senki nem beszelt meg pc-rol hanem eddig asztali lejaccorl volt szo... /nyul a kaplabol:- (((/
    Te venni akarsz egy projectort enmeg lassan 3 eve hasznalom oket es en meg 2M-el kedztem ha mar itt az arakkal vagunk fel... ha nagon erdekel most is pehen egy otthon ami 800k volt megboldogult lany koraban... /ha mar a piz alemyeg.../
    az a baj hogy te guggliztacc mikro ha szetneznel akkor latnad hogy a TPbPr vagy ha mar annyir abenn vagy a YCbCr-re hasznlaja a vilag sot meg szakma es agyartok is a compnens kifejezest.... szovla ki merre a guggol???
    hidd el nem csak lemeliteg tim mo az farudaj szerencsere bovan jart nalam ojjan joszag ami benne van, es nem csak majd veszek majd valal egy ijjat hanem probalgatom is... es ha jol tevedek nem szabvanyra irtam hanem a lejaccora... /vagy ha mar szov an rola akkor lehet hogy aztali prockent kene emelgetni.../
    ha me szamitogeprol beszelnk akkor nerhany joszagot mar lattam /tv projector/ de errol a lcd totyik szol
    szovla egyellor emeg miondig ott tartunk hogy gyakolartol kene beszlni nem pedig szeles elmeletekrol....

    udv

    neduddki

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Aktív témák