Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proly01

    őstag

    válasz Kendek #76391 üzenetére

    +1
    :K

    Gyuribácsi88:

    Elhiszem,hogy annak aki 2013-14 ben vette a gépet unalmas már nagyon ez a téma.Viszont ilyenek mindig lesznek.
    Minden egyes alkalommal ez van mikor valami probléma van,hogy akkor nem fog zavarni akkor nem lesz rossz ha másnak is ilyen....de igen akkor is zavarni fog viszont egy nagy különbség,hogy tudni fogom hogy ezek szerint nem hibás a konzol nem vagyok ezzel egyedül és/mert másnak is ilyen sajnos nem lakunk mindannyian együtt egy házban itt a fórumon,hogy meg tudjam élőben hallgatni kinek milyen a PS-e ezért információt szerzek.Illetve amúgy ez nem tartozik ide de én mindennel így járok minden amit veszek általában az első vagy van hogy a második is rossz és igen a PS4 ből is az első amit vettem hibás volt füttyült mint a szar...
    [link]

    Aztán leoltottak itt többen,hogy láma vagyok nem hallani semmit, meg ez természetes meg,hogy már ezerszer írták,hogy ad ki sípoló hangot és hogy ez normális.Aztán bevittem a Sonyhoz és mondták hogy ez nem ez nem normális és cserélték az üzletben a gépet.
    Aztán meg folyamatosan kaptam a privát üzeneteket hogy na mi van a géppel meg nekem is sípol meg figyelj már cserélték a gépedet mert én is hallom,hogy sípol :((
    Ennyit erről.....

    Szóval igen és igen....ha egyszer valakit zavar akkor igen is járjon utána ne hagyja magát győződjön meg róla ha normális törődjön bele ha nem akkor igen is cseréltesse vagy gariztassa mert lehet,hogy a németeknél 4ezer euros fizetés mellett le se szarják azt a 350 eruot és szar a termék de én pl 4 hónapig spóroltam rá 1 havi fizetés az ára és igen is működjön már úgy ahogy én szeretném.
    :U :D

    ....Pr:)ly....

Új hozzászólás Aktív témák