Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marilllyo

    veterán

    válasz A`rpi #61977 üzenetére

    A délelőtti kérdésemmel kapcsolatban gyorsan leírom az én "sztorimat".

    Ma reggel úgy döntöttünk haverral, hogy megvesszük a Sniper Elite 3 Ultimate edition-t. Én hülye félkómás állapotban sikeresen megvettem az alapverziót az UE helyett. Kb. azonnal leesett. Le se töltöttük.

    Mivel magyar store-on vagyok regisztrálva a "live chat"-en való könyörgés sajna esélytelen. Az csak az US store-on regisztráltak számára lehetőség. Magyarok számára az info@playstation.hu e-mail cím szolgál alternatívaként illetve egy telefonszám.
    Írtam egy másfél mondatos lényegre törő e-mailt az említett címre, hogy

    "Tisztelt Sony!
    Olyan kéréssel fordulok önökhöz, hogy szerettem volna megvenni a Sniper Elite 3 Ultimate Edition játékot, mivel most akcióban van, viszont véletlenül az alapverziót vásároltam meg. Van rá bármi mód, hogy visszamondjam és a bővített kiadást vehessem meg?"

    Hogy nyomatékosítsam a kérésemet kb. egy órára rá felhívtam őket a
    06 1 814 4800 -ás telefonszámom ahol egy meglehetősen tört magyarral beszélő hölgy elmondta, hogy igen olvasták a levelemet és továbbítják az angol központnak. Ezt egy e-mail-ben is megírták illetve, hogy a kérés "eldöntése" 7-10 napig is eltarthat. Kérik szíves türelmem. Ez volt 12:16-kor.

    17:00 kor jött egy mail, hogy "Funds have been added to your vallet".

    Szóval ez is megerősíti, hogy a vásárláskor kapott "számlán" szereplő "a vásárlással elfogadod, hogy ezt te meg akartad venni és nincs kötelességünk visszaadni a pénzt" kijelentés alól értelmes indokkal van kivétel.

    Ha gondolod linkeld bele az összefoglalóba.

    [ Szerkesztve ]

    PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

  • toompa

    őstag

    válasz A`rpi #61977 üzenetére

    Azért nem nyitottam meg ezt a kettő linket,mert nem ez a hibajelenség. Direkt rákerestem az összefoglalóban.
    Ez nem a Nem adja ki a lemezt, mit tehetek és a Nem veszi be a lemezt, mit tehetek kategória,hanem ha játék közben kidobálja a lemezt az olvasatom szerint.
    De elnézésedet kérem a figyelmetlenségemért! :)

Új hozzászólás Aktív témák