Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    válasz RangerFox #269619 üzenetére

    Például akkor ki lehetett volna hagyni ezt az egész animusos, két idősíkos játékelemet. Látszik hogy egyátalán nem akarnak ezzel foglalkozni, és csak ilyen erőltetett tessék lássék módon van összelapátolva. Félreértések elkerülése végett, én szerettem ezt, még anno az elején, Desmondal bezárólag. Csak később nem kezdtek ezzel semmit. Bennhagyták, hogy ki legyen valahogy magyarázva mit is keresünk mi ezekben a letűnt korszakokban. Másik ami tökéletesen működött volna nélküle is, azok az ilyen assassin/templomos acsarkodások. Ezeket én szintén imádtam korábban, de itt nem érzem úgy hogy ettől több lett a játék hogy beleszőtték őket. Ment volna ez szimplán egy kalózos históriaként is, Fekete szakállal meg hasonlókkal.
    Van ezekre pár példa a más játékszériáknál, ez nem újkeletű dolog. Például Colin McRae neve mit tett hozzá a Dirt szériához? Nem is szerepelt benne. Később aztán volt annyi eszük hogy elhagyták ezt. Akkor ott van Tom Clancy esete. Szintén nem értem mi köze van a Ghost recon Wildlandshez meg a Breakpointhoz? Még a Splinter celleket megértem. Abban van valami konspirációs kémsztoris valami. Amiket ugye Tom Clancy szokott írni. De abból meg mostanában nem kaptunk. Egyértelmű hogy egy bejáratott nével több mindent el lehet adni. Ez sem szól másról. Ez kb olyan mint a társasjátékok esete. Rengeteg kiváló van köztük. És még is a fostalicska Monopoly fogy kb legjobban mai napíg. Mert azt ismerik. Arról van valami halvány emlékfoszlányuk. Bemegy az anyuka a boltba, akar venni valamit a gyereknek. Szemmagasságban kipakolva természetesen, a temérdek, egykaptafa Monopolyk. Van belőlük vagy 1000 féle verzió. A csomagolás ne tévesszen meg senkit, tökugyanazok. 15 ezerért viheted... Abból bmeg Egy Eldritch Horrort veszel akár. De ennyi pénzért rengeteg kiváló társast lehet venni. Pedig ha az ember kicsit körülnézne, találna bőven jobb alternatívákat erre. Visszakanyarodva a játékiparra. Itt dettó ez megy ebben az esetben.

  • FunPro

    senior tag

    válasz RangerFox #269619 üzenetére

    Az elkészítés módja és jellege.

    Én elméleti síkon mozgok, nem gyakorlatin. Ha van egy ember a ubi-nál aki azt mondja, hogy van egy klassz kalózos játékötletem, ilyen és ilyen mechanikával, ezzel és ezzel a sztorival, magyarul nem beleerőlteti egy ip-be az elképzeléseit, hanem megvalósítja az ötleteit, abból egy jobb játék kerekedik ki.

    Egyébként a gyakorlatban ez a black flag elég érdekes teremtés, mert azt sem akarom elhinni, hogy ilyen berkeken belül egy év alatt bármi értelmeset el lehet készíteni. Szóval ez a kalózos téma már rég lóghatott a levegőben, csak nem tudták hogy eladni. Még azt is el tudom képzelni, hogy párhuzamosan készült a hárommal. Úgyhogy ez pont egy ilyen fekete bárány lehet, ahol a kreatív gondolkodást így sikerült megoldani. :K

    I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Új hozzászólás Aktív témák