Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Remi1234

    aktív tag

    Szerettem volna én is leírni az első benyomásaimat cca 12 óra játék után, de Haddent már megtette..

    Próbálom megfejteni, hogy mi is ez a játék és . Elsőre úgy tűnik, hogy itt nem feltétlenül a story a lényeg, hanem, hogy csapatban játszik az ember. Az elején mindenki azon görcsöl, hogy minél hamarabb elérje a 26-os szintet, ezért talán nehezebb lehet partnert találni. Aki egyedül van, annak tuti hamar elmegy majd a kedve. Aztán majd ha megvan a max level, akkor megy a raidelés, bossfight (vagy nem is tudom mi lesz), hogy minél jobb cuccokat szerezz meg.

    Bár én csak Cabaloztam, de ha nagyon sablonos akarok lenni ott mi volt? ÓRÁKON keresztül képesek voltunk egy rohadt spoton ácsorogni és ütni a mobokat, hátha dobnak valami jó cuccot. Aztán ha már megfelelően felhúztuk a karaktert, akkor lehetett menni dungeonba. Miért? Hogy még jobb cuccok essenek és nekimehessünk még nehezebb dungeonnek. Miért? Hogy még jobb cuccaink legyenek és mehessünk még nehezebb dungeonba. És ez ismétlődött. Hát a tököm az, aki ezt egyedül csinálta volna, mert ROHADTUL unalmas és repetitív. De fent voltunk TS/Ventrilon és elpofáztuk az időt, jól éreztük magunkat.

    Elsőre azt gondolom, hogy ez a játék is ebbe az irányba fog elmenni, tehát nem a story a lényeg, hanem a csapatjáték, FPS burokban. Remélem azt is, hogy ha kb hasonló szintű emberek lesznek, akkor partit is könnyebb lesz találni

    De az ilyen se nem FPS se nem MMORPG játékra nem tudom mennyire lesz vevő a közönség..

    KÉRDÉS: tényleg nem lehet állítani a játékban a hangerőt??? Nem lehet hallani a partiban a beszédetm hiába tolom fel maxra a fülesemen is és a party beállításokban is

    PSN ID: RemiFungus

Új hozzászólás Aktív témák