Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gáboromm

    tag

    Ac Valhalla: Nekem abszolút várós!

    Azt hiszem 2016-ban kezdtem a Black Flaggel. Nekem abszolút bejött grafika, zene, és mai napig a kedvenc frencsájsz! :)

    2-3 évvel korábban belenéztem az AC3-ba is, de az akkori PC-m nem bírta. FPS drop hegyek. Meg nem is értettem a koncepciót. Teljesen új volt nekem az ilyen open world játék. Azóta csak az AC3-t, AC1-et nem játszottam. Többit igen. Black Flag-et 2x is.

    Tavaly lenyomtam az ORIGINS-t, meg az Odysseyt is. Szerintem hatalmas javuláson ment keresztül a harcrendszer. Nagyon rpg-s lett, ami szerintem nagyon jót tett neki. Nem mindegy mit, mikor kell fejleszteni. Tehát nemcsak ügyességi, akció játék lett, hanem logikai is.

    Bár azt a fajta logikai pályákat amik voltak pl. Revelation katakombákba, barlangokba, azt hiányolom. Helyette volták hálisten barlangos másfajta logikai kisjátékok, mellékküldik.

    Sztoriba kötnek bele legtöbben. Grafikába, harcrendszerbe, zenébe, hangulatba nem lehet, főleg Origins óta.

    Hát. Nem lehet minden játék Uncharted, meg TLOU szintű sztorival megáldva. De bőven az átlag feletti sztorival jöttek ki így is, szinte mindegyik.

    Eladó cuccaim, kontrollerek, játékok: http://bit.ly/2Y5nUyA

Új hozzászólás Aktív témák