Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csucsotke

    aktív tag

    válasz Tompie #8867 üzenetére

    A kés mosható,de még nem pattintottam le róla. Mivel főként az irritációtól akartam megmenekülni, így ezzel a részel elégedett vagyok, mert gyakorlatilag még piros csík sincs utána, akár csukott szemmel is használhatom bármilyen irányba. Másik dolog a hosszúság, amit pont úgy szerettem volna, ahogy leírtad, de annál hoszabb lesz. Ahogy fenteb batagy topiktárs írta, a philips is szerintem hasonló hosszra vághat. Ezek a szakállvágók mind ilyen rövidet tudnak szerintem, mert volt a tecsóban egy drágább Braun is leakciózva, arra is 1mm volt írva. Ha kibékülsz a 4 nappal, akkor jó lehet. Utána nemtom még hogy változik a vágás a napok függvényében, most 7 nappal az előző nyírás után vágtam, szépen vitte, egyenletes az eredmény nálam. Az 5-6 nap is belefér simán szerintem, csak ha 2-3 nappal az előző vágás után akarod újból használni, akkor lehet többet kell gyalulni, ezzel még nincs nagyon tapasztalatom. Örülök ha segíthettem, én is keresgéltem vásárlás előtt, de kevés az információ ezek működéséről.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák