Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • amol

    addikt

    válasz noco79 #2608 üzenetére

    Köszönöm, nem rossz. Kíváncsi vagyok mit kezd az ambilight egy barna fallal :D
    Tudom hogy be lehet állítani a fal színét de arra is? Betekintési szögei milyenek? Élvezhető 30-40 fokos szögből is? Felhősödés? Fényerőeloszlás (sarkok)? Hálózati lejátszást próbáltál?

    52a52a! Neked is köszönöm, időközben szemrevételeztem márkecben és kiderítettem a vissza gombot :)
    Még mindig szimpatikus. Az LG honlapján fent sincs az a modell, és fw-t is elég régen frissítettek. Panasonicot érdemes megnézni? Samsungokat néztem első körben de hallani sem akarok fényes kijelzőről és káváról, nem akarom besötétíteni a lakást ha bekapcsoljuk a tv-t, ezért is vetem el a plazmát.
    Tudom hogy kb. ugyanazt tudják és hogy a 76xx 3D-s, egyelőre amíg szemüveg kell hozzá kevésbé érdekel mert már van rajtam egy. Csak azt hallottam hogy a 3D-s kijelzők 2D-ben is jobbak. LG kijelzők? Akkor nem lehet olyan sok köztük a különbség, talán annyi hogy az LG local dimminges ez meg sima edge.

    Az a baj hogy ahol néztem az LG-ken gyönyörű demo video ment, a Philipseken meg vagy százéves kis felbontású vagy zavaros analóg adás osztva 30 tv-re, így nem igazán tudtam őket összehasonlítani.

    Pixelhiba ezeknél mennyire gyakori?

    Boldog Karácsonyt mindenkinek!

Új hozzászólás Aktív témák