Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltai

    csendes tag

    Üdv! Tv vásárlás előtt állok, de mostanában kicsit elbizonytalanodtam. Jelenleg egy 2 éves Pana plasmam van, amivel eddig maximálisan meg voltam elégedve, de nagyobb cserén kezdtem gondolkozni és az ambilight miatt a philips mellett tettem le a voksom. Elég sok pozitív értékelést hallottam, olvastam a készülékeiről de folyamatos csalódások érnek amikor kipróbálom őket. Az első készülék amit kinéztem egy 46”-os 7605ös tv volt de amikor a boltban megnéztem feltűnt, hogy a tv mellett lévő 5605-nek a gyors mozgásoknál nem mosódik el annyira a képe mint a 7605nek. (csak sajnos abban nincs ambi light) Ezek után a 8605 ös készüléket kezdtem el nézegetni, ott tudomásom szerint kisebb az input lag, így gondoltam a gyors mozgásoknál élesebb lesz a képe mint a 7605nek. Többször bementem mm-be, hogy megnézzem a tv-t aminek a képe nagyon pixelesnek tűnt ahhoz képest, hogy blu-rayről ment a film. Úgy döntöttem beviszek magammal egy pendriveot és úgy tesztelem mkv-ra illetve avira. Az avival nem is volt gond, a vártnál talán még szebb is volt a kép, de az mkv-t ami egy full hd mese trailer volt iszonyatosan rosszul jelenítette meg. Egyes részeken remegett a kép és hiába kezdtem el a beállításokkal játszani nem javult a helyzet. Utána egyből megpróbáltam egy samsungon is ezt a trailert, de ott semmi gond nem volt a képpel, teljesen hibátlan volt mint amit várni lehet egy full hd mesétől. A philips ingben lévő eladó se nagyon tudott segíteni annyit, mondott, hogy a samsung media lejátszója biztos jobb és ezért kezeli jobban a filet.
    Ami fura, hogy nem szaggatott be a kép, de egyes részeken remegett illetve villogott a kép. Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata? Ami igazából zavar, hogy az eladó se tudott segíteni vagy valami bíztatót mondani.

Új hozzászólás Aktív témák