Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crey

    MODERÁTOR

    válasz A Zéé #3555 üzenetére

    Mi ezért csináljuk mindig azt, hogy egyrészt 10 napra megyünk. Tehát nem a turnus váltással indulunk, és amikor megyünk haza mindig beiktatunk egy olyan úticélt (pl. Krka, Plitvice), ami miatt Zagrab előtt le kell jönni a pályáról, és amikor vissza megyünk (este 7-8 felé) már nincs olyan forgalom. Igaz, hogy így hajnal kettő körül érjük el Budapestet, de legalább nem a dugóban állunk. :) .

    Sajnos a helyiek hozzáállásán nagyon éreztem ezt én is tavaly, ezért is javaslom Podgorat pl - ahol úgy állt az egész városka hozzád, hogy ők abból élnek, amit te ott hagysz. .

    Szerencsére helyi menő csávókkal nem volt dolgunk, igaz tényleg csak a turista célpontokat kerestük fel.

    Makarska magyar tanya, zsúfolt, és legalább szar is, de legalább a strandja is szar (nem értem mit vergődik rajta mindenki, hogy milyen jó is). Ott a piac közvetlenül a strand mellett, de keresztbe-kasul bejártuk és azt merem mondani, hogy semmi egyedi cuccot nem lehet venni, mindenhol az egyen Kínában gyártott szarok vannak.

    Sarcasm: just one of the many services I offer.

Új hozzászólás Aktív témák