Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Urak, rangomhoz méltatlan kérdést teszek fel: milyen ez a gép? Lassacskán megérett nekem is a váltás DSLR-re, és erősen vívódom: eddig a favorit a Nikon D80 volt, aztán jön a D200 (ha a D300 megjelenése után jól leesik az ára :D), és a biliből való kézkihúzás előtt álmodoztam a D300-ról is, de az már igen húzós lenne anyagilag, azt hiszem.

    Ez a masina hol helyezkedik el a fentiekhez képest? Edigitalban van most ~290k HUF-ért 2 obival (18-55mm és 50-200mm). Milyenek ezek a kitobik? Általában milyen az objektív ellátottsága a

    Amire én főleg használnám: lásd photo.blackdog.hu/extra :) Leginkább valószínűleg épületfotózás, városi fotózás, mellette természetfotó. Télen utazom Délkelet-Ázsiába, ha minden jól megy, oda már ezt vinném.

    Győzzetek meg vagy tántorítsatok el, de nagyon örülnék, ha okosakat mondanátok nekem.

    (És bocsánat, hogy nem rágtam végig magam még a topikon, ígérem, hogy megteszem! :R)

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák