Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oszama666

    újonc

    válasz tihs #3800 üzenetére

    Vegyen már fel pls aki tudna segiteni nekem gyorsan msn: wazzzeg88@hotmail.com

    a GOND: ezer éve keresek egy limp bizkites vagy hasonlo piros baseball sapkát... és most láttma ebayen hát regeltem....ránypmtam a megvevésre meg minden... ki kéne fizetnem paypallal... mondom semmi gond beregelem magam meg a bankkártyám (igaz hogy nem dombornyomásos, hanem otp-s junior de aztolvaastam valahol ezzel is lehet) kértem a tranzakciot, ami levon 400at és beregeli a kártyát, itt az oldalon azt irta elkedzte de utána való nap az otpbe bemenve nem volt ilyen cucc a számlán...) de nekem nem lenne fontos beregelni a kártyám csak most akarok vásárolni és olvastam hogy lehet feltölteni rá összeget és úgy kifizetni... ezzel kapcsolatba 2 kérdés.. paypal oldalán belépve nemlátok a paypalos számlaszámom amire tudnám utalni a pénzt a bankkártyámról ILLETVE hogy ugyebár usd-be kell fizetni nekem huf van a kártyán.... papyalon egyszerre irja ki a 2 adatot.... forintba küldjem akkor vagy lehet dollárba is??? abszolut semmi tapasztalatom...ide is felnézek de ha valaki felvenne minnél hamarabb az jólenne KÖSZ :W (mertkapom az eailt hogy megvettem fizessem és akkor küldik)

Új hozzászólás Aktív témák