Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz janos666 #497 üzenetére

    Egy gonddal kevesebb: Black and Photo cartridges are not interchangeable. Photo cartridges cannot be substituted for Black cartridges.

    Vagyis ha nekem a szélesebbik feketét csomagolták mellé, és csak 4 slotom van, akkor bele sem tudnám tenni a keskenyebbik feketét.
    És ez után az sem kérdés, hogy jó lesz-e a sima fekete patronba a sima fekete tinta...

    És nekem ez a fajta utántöltés is bejön: How to refill your original HP 364 witout modifying
    Látszólag koszosabb (addig töltöd míg folyni kezd a hátán), de cserébe nincs probléma a chipekkel, és elrontani is nehezebb, mint mikor fúrsz-faragsz...

    Ezzel kapcsolatban két aggájom, hogy összekeveredik a gyári és utántöltő tinta, így 2-3 ciluson át keverékkel nyomtatnék. (Nem valódi probléma, csak én szeretném kalibrálni a nyomtatómat, ha már a monitorom miatt van itthon egy spektrométer, random tintaszínekre viszont ez gyakorlatilag értelmetlen.) A másik pedig hogy látszólag sokkal kevesebb fér ezekbe a gyári patronokba, mint amennyi hivatalosan az ezPrintekben van.

    Szóval lehet hogy kicsit mixelném a kettőt, vagyis vennék egy készlet ezPrint patront, és ezPrint tintát (remélve hogy ugyan az van bennük), és azokat töltögetném újra ilyen módon.
    - Vajon lehet azokat is így "csepegtetni"?
    - Tényleg lényegesen több férne azokba? (Vagy csak azért lehet kevesebbet csepegtetni beléjük, mert vattával vagy szivaccsal vannak bélelve, ami jócskán nedves marad még, mikor a nyomtató már nem tud vele tovább dolgozni, és így csak a "szabad kapacitást" tudom újratölteni, ami nem is gáz, és az ezPrint patronnal is ez lenne...?)

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák