Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    válasz BoneDragon #10135 üzenetére

    Na igen. Első 4 acton úgy mentem végig a (ezek szerint csak szerintem) jól összerakott marauderrel, hogy szinte semmit nem sérültem, tucatszám mészároltam a kétkezes fegyverrel az ellent, 3200 védelmem volt páncéllal+pajzzsal másodlagoson. Aztán jött az act5. Annyi ellenfél jött, hogy nem láttam a végét egy-egy folyosón, elég erősek is, közéjük berakott "titkos" minibossok (a tömegben rögtön nem mindig tűntek fel, csak hogy durvákat üt valami...), nagy részük elemental resist... Köszi...

    Aztán ez a boss... Első formájában még le is vertem, örültem magamnak, aztán jött az "aranyember"... 1-2 mozdulatától halál. Bármivel ütöttem, bárhogy támadtam, halál. Alig sebződött. Minimum 30-40x haltam meg, mire levertem, mert ahogy respawnoltam, már mentem is rá, minek fárasszam magam a rohangálással-bujkálással, ha úgyis kinyír, akkor legalább addig ütöm, amíg mozgok...

    Azóta átépítettem a felszerelést, elemental sebzések helyett fizikai/méreg, sok socket, linkes socketek, sebesség, még akkor is, ha ez a páncél rovására ment. Úgy látszik ez is olyan, mint a world of tanks: a páncél szart se ér, de legalább lassít...

    Utána már egész jól átmentem az act5-ön, bár a végén az a főboss se volt gyenge, de még az sem volt ekkora probléma, mint ez az Avarius...

    Nekem a droprendszer nem tetszik, igazán használható cuccokat nem akar adni, minibossok, de még kemény boss után sem esik semmi extra. Külön beraktam azt a kék gemet, ami 41%-ot ad jobb dropra (és azóta már ment feljebb), de semmi... A különféle alaptárgyakból felkonvertált cuccok jobbak, mint akármi, ami esik... Ez normális?

  • Dewri

    aktív tag

    Ez a loot rendszer direkt van ilyen gyengére állítva?? Act9-ben járok íjásszal, marha sok kemény ellenfél jön, sok a miniboss is, és a világon semmi nem esik belőlük, még kék tárgy se, nemhogy sárga!! Elég lehangoló, hogy perceken át tartó hentelések közben pl 29-40 damage-s alap íjat dob 9-es szinten!!! Már több act óta nem cserélek semmilyen felszerelést, mert abszolút nincs mire.. Ki is léptem mára, ez egyáltalán nem motivál a játékra így.. Standardon játszok, de ez nem kéne, hogy számítson szerintem... :(((

    Az egyes actokon levő nagyobb bossok kiegyensúlyozását (illetve annak hiányát...) is erős túlzásnak érzem, mert a pályákon viszonylag simán lehet haladni (azaz semmi nem mutatja, hogy gyenge lenne a karakter) aztán egy ilyen act-végi boss legyalul 1-2 mozdulattal is akár... A legvégén Kitavát nem is említem, van olyan ember, aki le tudja verni mondjuk 20 halálon belül??? Ha igen, mi a titka? Most az íjásszal közeledve el nem tudom képelni hányszor fog kinyírni, mivel a lövésekhez ugye meg kell majd állni, akkor pedig annyi is...

  • Dewri

    aktív tag

    És igen!! Teljesen saját kútfőből összerakott karakterrel mentem most át a játékon: Gladiátor duelist karakter, 2 kardot használva (dw), Ciklonnal természetesen, alig párszor haltam meg pár keményebb főbossnál, leginkább azért, mert belesétáltam valami nagyobb pofonba, illetve Kitaván is sikerült bővel 15 halál alatt átmenni, ezen nagyon csodálkoztam.. Korábban egy netes life-tuningolt Berserkerrel vittem át a játékot, ott Kitava csúnyán elkent vagy 40x, pedig magasabb volt az életem és a páncélom mint most... Szóval most öröm-boldogság van, mert mégiscsak a saját build a legörömtelibb build... :DDD :DDD

    Ha végigmegy az ember az egészen és megkapja a végső levonást a resistekre (mert a világ megmentéséért bünti jár, logikus...), akkor utána mit lehet csinálni? PvP-re nyilván nem megyek be... Újrakezdeni meg nincs mód, mert már nincsenek nehézségi szintek. Kizárólag a mapozással lehet fejlődni, úgy lehet eljutni lvl90-re? Vagy a labirintus/Izaro is dob valamit?

    Resistnél mi számít egyébként: a zárójeles érték, vagy az alap? Mert most a zárójeles értékek 140% körül mozognak, kivéve a káoszt, amiről ne beszéljünk...

    Próbáltam egyébként a poe trade oldalon jobb fegyvert szerezni, de mint más is írta korábban, AFK volt az online eladó...

    [ Szerkesztve ]

  • Dewri

    aktív tag

    válasz Har_melin #10766 üzenetére

    Ez az xp bukás/halál hogy működik? Az adott mapon a halál után kevesebb xp-t kapok egy-egy kill után? Ha meg sokszor halok meg, akkor alapvetően "nullásan" is ki lehet jönni?

Új hozzászólás Aktív témák