Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peaceliker

    őstag

    válasz Nordic #616 üzenetére

    A baj az, hogy egyszerre sztem "túl sok mindenhez akartam nyúlni". Azóta fejben már megvan, hogy ground slam+2H fegyó lesz ami nekem kell. :)
    "Paraszt" angolom van csak, szal megértetem magam, nagyjából meg is értem ki mit akar, de van ami kifog rajtam. :DD
    Azt még jól sejtem, ugye, hogy a blood magic nekem jó lesz!? :))

    La2-ben a fejlődési rendszerre gondoltam, nem a játékmenetre és stb-re. :) Ott amiért oda vtam az az SS/BSS (soul-spirit shot), ha csak a hangja eszembe jut jobb kedvem lesz! :DDD ...az nagyon hiányzik és még pár dolog, de interlude óta elment tőle a kedvem (illetve az még jó volt). :(

    Egyébként hálás vagyok a segítségért, köszi! Bocsi ha néha hülyeségeket kérdezek, de megmondom őszintén wikin vagy bhol utána olvasgatni néha marha lusta vagyok! ;] :R

    "Oh my Goa'uld!"

  • lajos001

    aktív tag

    válasz Nordic #616 üzenetére

    De biza már nagyon várom. :-D
    Olyan harmatgyenge a karim, hogy az már fáj. 71-es vagyok és 267 dps-sel karcolgatom az ellent. Ha nem lenne az átok amely az elemental ellenállást csökkenti. bizony nagy bajban lennék. Arról ne is beszéljünk, amikor átok immun mobbal találkozom.
    Lunaris templomban a tűzlabdát lövők 2 mp-ként szedték le a totemjeimet. Alig haladtam. Már Pietyhez sem merek bemenni, ha egyáltalán eljutok addig. :-(
    Szükségem lenne egy min. 5 lyukú testpáncélra, persze összekötve, de összesem 2 ex. orbom van. Azzal kicsit növelhetném a sebzést, mert bekötném a sorba a lighning penetration gemet.
    Igazából nem is tudom hogyan tovább?
    Nekiálltam Dock-ot farmolni partiban, de nem tudom meddig tartok ki. Minden esetre ez a harmadik karim, és ezzel szeretnék 90 fölé jutni, de nem lesz egyszerű.
    Nem gondolom úgy, hogy a skillfát elszúrtam volna, de a gyenge cuccokat talán ellensúlyoznák a magas szintű gemek. Különben marad az örök farmolgatás....:-(

Új hozzászólás Aktív témák