Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Har_melin

    Topikgazda

    válasz San398 #6974 üzenetére

    a pale council bossfight passz, ezt az utolsónak maradó dolgot még nem hallottam. Én ütöttem akit értem és főleg próbáltam az egymást átfedő és az egész termet beterítő effektek között megtalálni, hogy most éppen kit kellene ütni és hol próbáljak megállni, ahol az aoe nem csinál ki közben. (Vortexes karival mentem)

    Eddig két buildet néztem bladefall-ra, ez egy witch (elég drága) ez meg egy saboteur (ez budget)

    Ami nekem érdekessé tette az elsőt, az az, hogy van egy Binóm a ládában és a Southbound kesztyűvel elég érdekes kombinációt adnak. A Bino poison prolifje és life regenje csak akkor működik, ha a méregtől hal meg a mob, a Bladefall viszont jó eséllyel a legtöbbet már alapból megölné a 4 coated shrapnellel. MegölNÉ, ha a Southbound hagyná, mert az csak a mireliteket engedi megpusztulni - de ez csak a csak HIT-re vonatkozik.

    Vagyis a Bladefall leviszi a HP-ját, akár 1-re majd a Poison mint DoT dmg kinyírja és egyben tovább is terjed. Leírva tetszik a koncepció, majd meglátom, a gyakorlatban hogyan működik.

    Védd a fákat - egyél hódot!

Új hozzászólás Aktív témák