Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz turisandor #380 üzenetére

    Köszi az infót!
    Asszem elviszem akkor én is valamelyik nap.
    Mennyi volt eme baklövésed rendbehozatala amúgy?

    Az a fura, hogy nekem most per pillanat azt csinálja, miután megcsinálom a következőket:

    "Nem kell AC adapter, és mindegy milyen SD van benne, csak az a lénnyeg, hogy legyen minimum egy kép rajta!

    A lényeg:

    Első lépésben P módra állítod a prog. tárcsát kikapcsolt állapotban. Majd az OIS+Felfele nyíl gombokat lenyomva tartod és úgy kapcsolod be a gépet.
    Ezután áttekered a prog. tárcsát lejátszás módba. És ekkor nyomod le az OIS+Lefele nyíl gombokat egyszerre. Ekkor már csak a Display gombbal kell váltogatni a kijelző módok között, addig, amíg megjelenik a paraméterek között zöld színnel az fw verzió.
    Az fw módból való kilépéshez újra le kell nyomni az OIS+Lefele nyíl gombokat egyszerre ( ekkor el is tűnnek a kijelzőről a zöld feliratok ), mert ha ezt nem teszed meg,
    akkor kikapcsoláskor tényleg sárga felkiáltójelet fogsz kapni a lumix felirat helyett...

    Nos, mindezt megcsinálva és kikapcsolva, tényleg nincs sárga felkiáltójel, hanem a megszokott LUMIX felirat.
    Örültem mint majom a farkának.. egészen a következő be.. fényképezés, kikapcsolásig. Ugyanis akkor megint ott a sárga felkiáltójel :O :W

    Annyit elértem, hogy a FW-t legalább megmutatja.. 1.09-es.. szal a kiváncsiságommal csak adtam egy pofont magamnak :W

    Asszondod, akkor amíg nincs elvive a szervízbe ne is használjam inkább?
    Elviszem, lehet megnézetem a kapcsolóját is egyúttal... :U

    ui: 1116 Budapest, Kalotaszeg u. 28.-ról beszélünk ugye?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák