Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raysen623

    addikt

    válasz Feketelaszlo #3288 üzenetére

    Az ellenfél valószínűleg egy 6 fős csapat volt, akik ezt megbeszélték, én meg pug-almentem. Ennyit a taktikáról. DVa teljesen hatástalan volt ellenük, egyedül az orosz csajjal tudtam az első helyen fogást találni rajtuk, de utána már azzal sem, mert a tracer teljesen rámállt, csapattársaim meg sík hülyék voltak.
    Hanzo volt nálunk egy pont egy béna tökkelütött volt, healt meg soha nem kaptam meccs alatt.
    Ja amúgy az orosz pályán voltunk, és könnyen el lehet képzelni hova tették le a turreteket a törpök. Ráadásul olyan hamar feltöltötték az ultikat, hogy esélytelen volt ellenük bármi is. Fogtam magam és kiléptem....nem volt kedvem ezen idegeskedni.
    Továbbra is tiltanáma több azonos hős használatát - elolvasva az ellenvéleményeket is - ugyanis én nekem nem az a játék ha olyanokkal kerülök össze, akik csak puffogtatni akarnak. Győzni szeretek, vagy szoros eredménnyel veszíteni, mert akkor jó a játék. Az nem pálya ha egy perc alatt letolnak minket mint hólapáttal a járdát télen. Ez van.
    Szerencsére este mentünk csapatba pár meccset és nagyon jó volt. Na ott nyertünk is elég sokat.

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák