Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feketelaszlo

    senior tag

    válasz torik #3657 üzenetére

    Nem hiszem, hogy buffolják - winrate alapján az 50%+-os hősök között van (mondjuk McCree meg a gyengébbek között volt és mégis nerfelték, tehát ez nem jelent semmit). Az biztos, hogy nem olyan értelemben véve tank, mint a többi, tényleg inkább kicsit hibrid, pl. flankelni is lehet vele - azért eléggé össze tud zavarodni az ellen, mikor megjelenik a hátában egy nagy rózsaszín golyószóró lufi. De a karakter kulcs képessége szerintem a második élet (s nem azért, meg ez +1 esély a nuboknak). Bizonyos szituációkban célszerű beáldozni a mechet a csapat védelmére (nem az ultira gondolok) és pisztollyal lövöldözni - egyrészt mivel írták, cingár koreai tiniként nehezebb eltalálni, másrészt egyáltalán nem olyan rossz a fegyver sebzése és nagyon gyorsan visszatölti a Mechet.
    Puggal mondjuk kaptunk control pointon (Nepal) egy 6x D.Va fun ellenfelet, kicsit nehéz volt elmagyarázni a srácoknak, hogy S76 meg Hanzo nem fogja counterelni :D Végül valakit sikerült rávenni, hogy hozzon egy Reinhardtot, azzal lehetett őket aprítani, én meg Zenyattával szórtam rájuk a discordot, így végül összejött a győzelem, de mivel csak egyessével tudtuk leszedni őket, úgy nézett ki a meccs, hogy folyamatosan respawnoltak és egy D.Va mindig tudott jönni a cp-re - kemény dió volt elvenni tőlük, ha megszerezték, másfél-2 percet követően meg menetrendszerűen elkezdték nyomatni az ultijaikat (nekünk ki kellett rohanni, de ők egy csapattársat bent tudtak tartani).

Új hozzászólás Aktív témák