Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • st6969

    őstag

    válasz mezis #59332 üzenetére

    "A Conect Box menüjében csak át kell venni a pipát On -ból Off-ba, ezzel már le is kapcsoltad"
    Ezt a wifi-re érted, ugye? Tehát maradnia kell router módban (a LAN-ok miatt)?

    Megnézem, hogy a Connect box-on hogyan lehet fix ip-t beállítani, egyelőre nem találom.

    Annyit csináltam, hogy a Xiaomin a WAN portból átdugtam egy LAN portba (ezen felül már csak 2 LAN port maradt, az épp elég). Az internet visszajelző kék led így kialudt, de ami számomra hihetetlen, továbbra is szórja a wifit, szóval bárhová dugom, végülis működik (csak épp nem értem, mit csinálok).

    Ami egyelőre szintén gond, hogy tegnap este nem tudtam sehogy sem elérni a Xiaomi konfig felületét. Wifi-n csatlakoztatott mobillal próbáltam. Sem a mi wifi app, sem a router.miwifi.com nem vitt oda. Neten alig van róla leírás, magyar egy se, angol sem nagyon. Ami van, az alapján semmit nem tudtam csinálni. Gondolom a konfig felületen kellene megadni azt a fix ip címet, amit előtte a Connect box-on beállítok.
    (de bánom már, hogy fillérba**ásból ezt a routert vettem egy normális ASUS helyett :( )

Új hozzászólás Aktív témák