Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • draco31

    veterán

    Hello!
    Találkoztam ma egy eseménnyel, és érdekelne, hogy az úgy rendben van-e?
    Szóval kis falu, csak mobilnet, vagy egy szolgáltatótól mikrós net. 100 meg a plafon, nagyjából tudja is. Ma hívtak egy új bekötéshez, hogy kellene WiFi-t varázsoljak. De még előtte LAN kábel bedug a laptopba, nincs net. Telefonáltam is a központba, hogy gond lenne, de nem tudom pontosan a cím adatokat, (egyházi rész, több épület, több bekötés) és derítsük ki. Nézi is, mondja, hogy van egy WiFi, reggel XY ideig működött, egy Samsung meg egy Huawei tablettel használták, de valami történt, mert nem működik. Kicsit pislogtam, hogy ezt mégis honnan tudja, ha nem céges router van az épületben, hanem saját vásárolt TPLink, bár alap beállításokkal. Ezt tudhatják, hogy mivel netezek így?
    Esetemben másik épület volt, mondta, hogy látja hogy valami be van dugva, de nem kap IP címet, csak le fel csatlakozik folyamatosan. (itt kellett volna a WiFi) abban maradtunk, hogy vigyek valami más cuccot, ha azzal működik, akkor oké. Hagytam is mindent, hazamentem egy nem használt routerért, aztán mire visszaértem, tökéletesen ment a net. Gondolom valójában központilag állítottak valamit.
    Tehát a kérdésem az volna, hogy valóban láthatják hogy mivel netezek éppen, vagy az már kicsit sok?

    ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Új hozzászólás Aktív témák