Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marci112233

    őstag

    válasz mezis #56636 üzenetére

    Épp most telefonáltak, hogy jönnek, de nem akarják felvinni padra az egerek miatt. nem tudom most hogy hogyan lesz, de jönnek így valahogy be lesz hozva a házba az tuti,de onnan nekem lehet el kell majd vinnem UTP kábellel. Az tuti a padlásra fog felmenni majd vissza a szobába, de itt kérdezném, milyen kábelt vegyek és milyen csatlakozókat. Az tuti hogy cat5e kábel a minimum, és csatlakozó is, de milyet, mert több fajta is van? Ehhez ugye kell majd présfogó, és lehet betűző is bár van itthon 1,5-és 2 mm-es műszerész csavarhúzó is tehát az apró dolgokhoz is hozzáférhetek. Kábel ahogy nézem minimum 100 méteres tekercsben van.

    Most ez pedig mindenkinek szól aki tud segíteni.:

    Viszont ha vennem kell kábelt, akkor azt egy helyről venném meg, így valaki össze tudná dobni nekem a kábelgyártáshoz szükséges dolgokat? Értelemszerűen kábel, csatlakozó, és hozzá célszerszám.

    Másik hogy a korában linkelt TP-Link power line, nem lenne jó megoldás? 2007-ben lett a ház felújítva, és ekkor teljesen át lett húzva a villamos hálózat, és mindenhol réz kábelek mennek.

    Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Új hozzászólás Aktív témák