Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bonasera

    tag

    válasz DiabloCorsa #2371 üzenetére

    Szia DiaboloCorsa!

    Amit betettél képet, hogy milyen sorrenbe szeretném, hogy a vevő így lássa,ez nálam már most is be van állítva, kb.1 hete / Köszönet Belbának!/. Az a gondom, hogy megpróbáltam Vakondka által ajánlott bővítményt behelyezni, de valahogy nem akar nálam működni. Arra lettem volna kíváncsi, hogy valaki kipróbálta-e már, vagy a cikkszám szerinti változatát. Én arra próbáltam valami megoldást keresni, hogy ne ABC szerint sorolja a termékeket, esetleg cikkszám szerint, vagy hogy én tudjam beállítani a sorrendet, ahogy felviszem a termékeket, pl. úgy mikor admin felületen töltjük fel az áruházat és ott az új kategóriánál, megtudom adni, hogy hányadik legyen a sorban. A linkben amit Vakondka küldött nekem ott a megoldás, [link] csak nálam valahogy nem működik:( Mondjuk engem azért érdekel ez ennyire, mert úgy szeretném, hogy van pl: ''zselé'' - azon belül - fehér - azonbelül különböző súlyban, pl 5 gr, 14 gr, 60 gr. Most jelenleg alapból úgy teszi be hogy zselé-fehér-14 gr, zselé - fehér - 5gr,utána 60g, és én azt szeretném, hogy előbb legyen a kisebb súly vagyis: 5gr, aztán a 14 aztán a 60.
    Szóval ahogy ezt a Product Sort nevezetű bővítményt már 1 hete éjjel-nappal próbálgataom, de valamiért folyamatos hiba üzeneteket kapok... Valaki próbálta már?
    Megköszönném, ha segítene!

    Bonasera

Új hozzászólás Aktív témák