Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Belba

    őstag

    válasz DiabloCorsa #2106 üzenetére

    Nálunk ez egy kicsit bonyolult... :B

    1. Nem én írom a számlát :DDD

    2. Mi német webshop vagyunk, tehát a számlát is EUR-ban kell adjuk...
    (Németországban mások az Áfa %-kok)

    Tehát a webshop tulajdonosa a német EUR-árak alapján írja a számlát a német Áfával...

    Emiatt nem használunk mi netto árakat!

    =====================================================

    Viszont minden Vevőnek adunk a vásárlása után bónuszpontokat (1000Ft után = 1 pont).

    Ezeket beválthatják a következő vásárlásnál bónuszajándékokra, kedvezményekre (pl.: 5% kedvezmény)...

    Ezeket a bónuszpontokat elég nehéz számontartanom, mindig végig kell néznem az addigi megrendeléseit, mikor mennyit szerzett, mennyit használt fel... :O

    Ha ezt lehetne valahol vezetni, az szuper lenne!

    =====================================================

    A következő, amit külön számon kell tartanom : ki szerepel a ''feketelistánkon'', vagyis ha volt már visszapostázott csomagja... Ezek után nekünk kell postadíjat fizetnünk, és ezektől a jövőben csak akkor veszünk fel megrendelést, ha bankszámlára előre fizet és pótlólag kifizeti ezt a postadíjat...

    Vásárlók-oldalon beraktam már (Vakondka segítségével) egy Megjegyzés-rovatot, ahol ezt tudom vezetni.

    De jó lenne, ha AZONNAL megjelenne, ahogy egy ''feketelistás'' lead megrendelést! :((

    Ha ezt lehetne megjeleníteni a Megrendelési oldalon, az is szuper lenne!

    =====================================================

    EGYELŐRE annak örülnék a legjobban, ha Admin oldalon tudnám szerkeszteni a megrendeléseket!

    Ez hatalmas előrelépés lenne az adminisztrációban! :C

    < A lehetetlen mindössze annyit jelent, hogy még nem találtad meg a megoldást. >

Új hozzászólás Aktív témák