Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    Csak érdekességként.

    Tavaly februárban voltam covidos, gyengén lement. Posztcovid maradt: Utána brutális fáradékonyság, egekbe szökő vérnyomás és brutális fejfájás maradt (non-stop).

    Teljeskörű kivizsgálások, góckutatás, több féle kezelés stb. - eredménytelenül.

    A fejfájás ~10 hónap után kezdett el jelentősen gyengülni, de vérnyomásom így is teljesen össze-vissza volt, általában az egekben. A gyógyszereket viszont sosem sikerült belőni rendesen. valami szeszélyesen leviszi, van ami semmit sem ér, de össze vissza ingadozott még azóta is.

    Ennyi idő után így a nyár elején találtam meg a gyógyírt... napi átlag ~2 liter fekete teával (cukor nélkül, csak citrommal) teljesen helyreállt a vérnyomásom, s gyógyszert se kell szednem :Y. Teljesen normál szintre beállt a vérnyomásom (koffeint tekintve nekem ez nem számít soknak, mert túl sok kávét fogyasztok alapban, ez lényegsen lentebb redukálta napi ~ 2adagra - összességében még kevesebb koffeint is fogyasztok így). S mintha a fejem is jobb lenne egész nap.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák