Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Sk8erPeter #6345 üzenetére

    9.64 "stabil", most már csak idézőjelben.

    Nem tudok mit mondani. Teszteld le újra, próbáld reprodukálni az esetet aztán csak megfejted előbb-utóbb, hogy mi okozza.

    ki vitatkozna vele, az kezdjen el többgigás file-okat másolni úgy, hogy a háttéren fut

    Na igen. Én ugyanezt tapasztaltam (főként Vistán, az tudott iszonyatosan belassulni), pedig moonman pont az ellenkezőjét mondta, hogy XP-n kikapcsolt lapozófájllal nem érdemes nagy fájlokat másolni.

    a legjobb módszer szerintem az, ha külön partíciót szentelsz neki (ha már van), és azt a merevlemez legelejére helyezed

    Igen, olvastam, de szórakozik a halál vele. A mai vinyóknál már észrevehetetlen a különbség, hogy a lemez mely partíciójára teszed. A legjobb, ha külön vinyó van beállítva neki.

    h_143570: Sot szerintem meg a tobb napos ujrainditas nelkul uzemeltetes eseten is igaz. - Nálam is ez van. A Vista 3 napig használható, utána egy intézőablak megnyitása is esetenként 5 másodpercbe is beletelik. Lapozófájl és SuperFetch nélkül azonnal bevillan minden még akkor is, amikor már egy hónapja fut restart nélkül a rendszer. Igaz, nem élvezem a SuperFetch nyújtotta előnyöket, de nem is érdekes, mert az én felhasználási szokásaimnak többet árt, mint használ.

Új hozzászólás Aktív témák