Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz spammer #22233 üzenetére

    "Egyébként -egyelőre legalábbis- sokat nem ér, mert kikapcsolgató a flagsben, aztán utána ugyanúgy mutat mindent jelszó nélkül."
    Mondjuk ha a kikapcsolásához viszont nem kér authentikációt, akkor tényleg nem sokat ér. :DDD
    De kezdetnek már ez se rossz, mármint hogy legalább egy fokkal nehezebbé tették a hozzáférést, és egyáltalán felmerült a gondolat - reméljük, lesz is belőle valami értelmes megoldás.

    (#22232) olivera88 :
    hányas verzió a böngészőből?

    (#22234) dqdb :
    Hahaha, ugyan, hova gondolsz, te sem gondolhattad komolyan, hogy az Opera lerakott valami kézzelfoghatót az asztalra. :DDD

    OFF: most látom, hogy van már chrome://flags/#enable-ignore-autocomplete-off, szóval már a Google Chrome-ban is kikapcsolható az autocomplete="off", amit a fejlesztő határozhat meg. Ezt most már jó lépésnek tartom, meggondoltam magam. :DDD Korábban nem tudom, miért ágáltam ellene, hogy ebben a tekintetben az Opera megmakacsolta magát, mert ez valóban olyan, hogy a felhasználó hadd döntse el maga, hogy akar-e jelszótárolást, vagy sem, csak akkor furának tűnt. :D

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák