Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz gzbotii #20598 üzenetére

    A legegyszerűbb, ha kipróbálod. :) Amúgy pont azt írtam előbb, hogy nem igazán testreszabható jelenlegi formájában. De mondom, saját tapasztalatnál nincs beszédesebb.
    Ki tudja, lehet, hogy az igényeidnek átmenetileg meg fog felelni, nem tudom, mik az igényeid. Teszteld. Lehet portable-módban is telepíteni, így hurcolászhatod is másik gépre.

    "Gépemen nem tiltsák le"
    Khmm, gondolom "tiltják" akart lenni. ;]

    "egy átlag felhasználó szerintem semmi különösebb hátrányt nem érezhet ebből"
    Sajnos de, konkrétan például kompatibilitási problémák miatt váltott az Opera is Blinkre. Az "átlagfelhasználó" akar Gmailt, Facebookot, YouTube-ot, azt szeretné, ha pont ezek gördülékenyen mennének, és teljes mértékben igaza is van - na meg nem csak az átlagfelhasználó szeretné ezt. Sajnos ahogy már írták előttem, pont ezeknél jelentkezik a régi Operák nagy hibája (12.16-é és azelőttieké), többek közt azért is, mert a Google és Facebook is szarik a marginális jelentőségű böngészőre.

    A háttértár-használattal kapcsolatban az új Operánál volt egy javítás nemrég:
    http://prohardver.hu/tema/opera_bongeszo_2/hsz_20586-20586.html

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák