Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz M3oH #19635 üzenetére

    Most azon nem tudom, van-e értelme bármit is magyarázni, hogy kinek miért más valamilyen szokása. Ez most nagyjából olyan kérdés, mint hogy te miért szereted a sóskát, pedig az szerintem nem is olyan finom (pediog másnak meg az).
    Nálam például szintén rendszeresen előfordul, hogy számtalan fület megnyitva hagyok, egyszerűen azért, mert mindenre az adott pillanatban nincs időm, hogy megnézzem, viszont később esetleg érdekel, amikor időm jut rá, viszont addig nem fogom könyvjelzőzni, vagy az URL-t felírni valahova, hogy nehogy elfelejtsem...hanem meg van nyitva a háttérben, ha majd oda jutok, hogy elolvassam végre. Van olyan is, amikor pazarlásból felejtek megnyitva füleket, ezeket pedig bezárom szintén, amikor odajutok, hogy na most akkor takarítsunk. Nálam sokszor tematizáltan több ablak is meg szokott lenni nyitva amellett, hogy egy ablakon belül sok fület megnyitva tartok. Más megőrül tőle, de én így szeretek böngészni (a zseni átlát a káoszon ;] :DDD), úgyhogy az én gépemen így is fogok, nálam ez az oka. :P

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák