Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibee77

    őstag

    válasz Declare #41007 üzenetére

    Te akkor pont olyan vagy mint en.En se vagyok az a sporolos fajta, pont hogy ugy ällok a dolgokhoz, hogy inkäbb költök többet "karbantartäsra" mint aztän javitäsra (a nem alapos karbantartäs miatt).Mikor meglättam az eladot (21-22 eves sräc), mär egyböl megijedtem, hogy milyen kocsit fogok töle venni de amint meglättam sajnos egyböl beleszerettem a kocsiba es onnan mär nem volt visszaut, kellett az auto.Most majd iszom a levet, ha valami komolyabb baj következik be.Viszont ez az összeg ami räköltök egyenlöre nem javitäs, csak karbantartäs.Es ha szerencsem lesz (sosincs sajnos :( ) akkor egy ideig nem is kell majd rä költenem, kiveve persze a szepites, mert mär a felniket fel akarom ujitani, illetve kesöbb meg fenyeztetni is akarok 1-2 elemet.
    Annak meg örülnek, ha en is talälnek egy olyan jo szerelöt mint a tied.Tojnek rä, hogy mondjuk mäshol 10-20%kal olcsobban meg tudnäk csinälni ugyanazt a problemät.A penz ilyen teren nem szämit, amig van addig bevällalom a drägäbbat, csak biztonsägban tudjam az autom.

    Egy kerdes mindenkihez:Ti milyen "tulelö felszerelest" visztek magatokkal hosszabb utakra?

    [ Szerkesztve ]

    poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

Új hozzászólás Aktív témák