Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • powerup2

    addikt

    válasz Joci?? #56390 üzenetére

    Eladnak több ezer darabot abból pár hibás. Sony pl nem nagyon cserél kijelzőt nem szeret, LG pl szó nélkül. Panasonic az megint csak szerviz szempontjából nem fasza itthon. Nem kell félni az LG-től megveszed kalibráltatod és élvezed. Egy kalibrálás 30 ezer :)

    TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

  • Gaben360

    senior tag

    válasz Joci?? #56390 üzenetére

    Én azt nem értem, hogy egy új tulaj kibontja a tv-t amit egy valag pénzért vesz, és elkezd 1 meg 5%-os szürke képet nézni rajta, mer itt azt olvassa hogy így kell tesztelni egy oledet.
    Könyörgöm, fusson már le azon a tv-n vagy 3-4 kompenzáció, addig lóf@szt se ér az egész tesztelősdi, max önsanyargatni jó, másra nem nagyon.Aztán meg jön telesírni a fórumot hogy szarazoleddeazlgmégszarabb.Nézzen rajta tisztességes forrással 4k anyagot,azt ha ott van banding meg anyámkínja, na akkor kell pötyögni az ügyfélszolgálanak,azt majd megoldják a problémát.Ezt bele kéne írni az összefoglalóba is, mer szerintem aki most vesz oledet tuti nyomja a tesztképeket az 5 perce vett tévéjén.Én megfogadtam az első oledem után, hogy soha többé nem nézek ilyen szarokat rajta, majd ha normál tartalomnál látom, akkor majd verem a virtuális asztalt.

    Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

Új hozzászólás Aktív témák