Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SRII

    őstag

    Hali! Nem tudom jó helyre írok e....ha nem így jártatok :D

    Jelenleg ez van:
    Szeretnék venni egy sportkamerát, jelenleg is van egy nagy mérető olcsóbb kamerám, ami 1080p 30 fps-de szart sem ér, úgy kell felvenni vele, ha csak is szép idő van, és egyáltalán nem mozdulhatsz meg , a kezed remegését is úgy felveszi mintha földrengés lenne, borzalom, hang jó, szép időben a kép jó(ha nem mozogsz)...de kevés(tudásilag) és nagy...(párom teloja jobb minőséget vesz fel, pedig 3 éves )
    A legrosszabb az mikor este a szobában 3 égős csillár fel van nyomva még akkor is fekete képet vesz fel!!! ez ami nagyon kiakasztó!!!

    Nem tudom milyenek vannak, soha nem láttam élőben, nem is fogtam..és a tulajdonságuk sem mond semmit!
    Ennek tudatában kérnék tanácsot...

    Mire kell:
    Családi videózásra, kirándulásra, gyerkőc első lépései, szüleim szülinapja...stb stb stb ilyenre kellene nekem egy kis gépezet..

    Elvárásaim, amiket olvasgattam ,hogy vannak és jó ha tartalmazná..
    1080p 60 fps, ha 2k vagy nagyobb képfelbontást tud az sem baj,
    32Gb mickro sd kezelése
    képstabilizátor
    Mikrofon!!!!
    hangszóró nem fontos, úgy is gépen nézzük vissza.....
    (segédfény, de ahogy néztem szinte egyiknek sincs)
    más nem nagyon...jó képet csináljon, lehessen fotózni vele, tartozékok nem érdekelnek...

    Menyit szánok rá?
    Viszonylag kevés a keretem.....25-35 körül nézelődnék....(ha 36.500 ért van ami nagyon jó és így meg úgy..még tán belefér...)

    [ Szerkesztve ]

    Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

Új hozzászólás Aktív témák