Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Land

    veterán

    Kicsit beleástam magam ebbe az okostelefon dologba.
    30-50 dollárnál jelenleg nem adnék ki többet érte. Ennyiért 240*240-es felbontású kijelzősök vannak. 50 dolcsiért már IPS kijelzővel. MTK processzor van bennük és saját rendszer.
    Némelyik tud fogadni SIM-et, meg micro SD-t. Az üzemidejük 1-2 nap, de inkább előbbi. 64 mb ram van bennük és 128 mb rom. Ez elég karcsú, nem sok mindenre elég.
    A tudásuk nem tűnik rossznak, de nekem ez a napi töltögetés nem gyere be.:(

    Így lehet, hogy egy Martian Notifier mellett teszem le a voksomat. Egy sima óra japán belső szerkezettel (maga az óra gombelemmel működik és 2 évig üzemel, aztán elemcsere, tehát független a kijelzőtől) és alul egy pici OLED kijelzővel, mely igazából csak értesítéseket közöl. Arra jó, hogy mikor a telefon zsebben van (vezetés, busz, séta, melózás stb) és érkezik üzenet, viber üzenet, fb üzenet vagy hívás, akkor ezt kijelzi. Minden értesítéshez külön rezgőmintákat lehet beállítani és tudjuk, hogy milyen jellegű dolgot kaptunk+ tud csendes ébreszt is. Cserébe 1 hétig bírja egy feltöltéssel. Jelenleg már a kezdeti 130 dolláros árról 30 dollárra lement. Ennyiért korrektnek tűnik.

    Szerintetek? Tetszenek ezek a kínai színes kijelzős okosórák, melyekben millió funkció van, de nem tudom maga a kijelző mennyire vállalható, mennyire döcögnek azzal a sovány ram mennyiséggel, mennyire igaz, hogy minden nap töltenem kellene azokat.
    Tehát látszólag korrekt funkciók, színes, csilivili kinézettel VS sima óra kinézet, egyszerűbb kijelzővel, stabil működéssel, értesítések megkapásával és kiváló üzemidővel. No meg ha lemerül az okosóra része, az analóg óra még mutatni fogja az időt :U

    [ Szerkesztve ]

    Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Új hozzászólás Aktív témák