Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz Degeczi #5592 üzenetére

    +1, néhány kiegészítéssel:

    - A semminél mindig jobb a valami. Ha pl. nem nyitja ki a HA a kaput 100-ból 95 esetben, amikor közeledek haza, mert éppen bezavart valami az RF-nek, akkor majd megnyomom a gombot a kis kezemmel, ahogy addig tettem 100-ból 100 esetben. Másrészt a Model S ugyse engedne berongyolni a zárt kapun, ha netán én nem venném észre (aminek kb. annyira realitása van mint a Model S-nek) :))
    - Miért bűn az, ha valaki IP-síteni akarja az amúgy meglevő eszközeit, ami alapból sem tudta azt, amit az XY rendszer igen, de ezzel kapna legalább plusz funkciót. Persze helyén kezelve a dolgot, és nem használni azokon a helyeken, amik kritikusak és feltétlen kétirányú kapcsolat és/vagy automatizálási igény lép fel.
    - Tanulni remekül lehet ebből is.
    - Meglevő régi riasztó RF mozgásérzékelője lehet, hogy hatszor veri meg a kínai szirszar zigbees vagy wifis csodákat.

    Elhiszem amúgy hogy valaki valamikor azt gondolta, hogy ez általánosan jó dolog, ezért aztán rengeteget szívott vele. De ebből kár szerintem levezetni azt, hogy egy RF megoldás minden esetben, minden eszköznél, és mindenkinek szar lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák