Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vampire17

    addikt

    Hat nagyot csalodtam a Xiaomi cuccokban.... :(

    Haverral vettunk egy Xiaomi 3-as gatewayt (BT+Zigbee) egy Xiaomi okosrelet + egy Yeelight mennyezeti lampat. Az volt a terv, hogy a mennyezeti lampa fix fazisra lesz kotve, a relet pedig beteszem a kapcsolo moge, az S1 portjara pedig rakotom a kapcsolot. A lampat pedig a Xiaomi automatizacioja fogja kapcsolni.

    Minden ossze is allt szepen, folvettem a gatewayt, a lampat es a relet is a mi home appba, hoznam letre az automatizaciot, erre azt latom, h a rele nem lehet trigger..... Mondom mi van??? Komolyan egy KAPCSOLO nem lehet trigger???

    Nem tudom, hogy en neztem-e el valamit, vagy ez most tenyleg ilyen, de ezen egy dolog miatt nem akartam HA-t tenni, de most kenytelen leszek...

    A masik dolog, amit kerdezni akarok, hogy a V3 as legujabb xiaomi gateway-t ha Homekit eszkozkent csatlakoztatom HA-hoz akkor minden hozza kapcsolodo Zigbee eszkozt latni fog? Mert pl most kinai szerveren vagyok, mert a Xiomi okosrelet ugy nez ki csak ott ismeri...

    A homekit integracio (mivel local) eleg lenne, ezert nem akarnek meg egy zigbee sticket is vetetni haverral.... csak felek, hogy azzal meg majd nem latja a kinai cuccokat....

Új hozzászólás Aktív témák