Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nikla

    tag

    Sziasztok,
    lomtalanításkor megszűnhetett mellettünk egy iroda mert whiteboardok, székek és egy
    HP LaserJet 400 MFP M425dn
    ült kinn, ez utóbbit örökbe fogadtam. :DD

    Nyomtatáskor kicsit csörög, zörög, de végül is működik, egy problémával:
    A lap jobb alján átlósan több helyen gyűri.

    Próbáltam sokfelé olvasni, de igazából használható megoldásra nem találtam (próbáltam a leírt tisztítást, kalibrálást, papírvastagság állítást, stb, illetve ilyen keresztgyűrést nem nagyon találtam...).

    Így tanácsotokat kérném. :R Esetleg látott valaki hasonló jelenséget és tudja mi lehet a baj?
    A célom annyi lenne, hogy körülbelül kitalálni mi lesz a baj és így megsaccolni a javítást, nem 100%-ot vagy csodát várok, de feleslegesen nem költenék rá sok ezer forintot, hogy a végén ott álljak hogy akkor 40e-nél tartunk de még mindig semmi.

    Bármilyen tippnek örülök :)

    Eddig árazásból:
    1) beszéltem szervizzel ~8e Ft hogy egyáltalán ránézzenek..
    2) Toner csere - az eredeti 33e, az után gyártott 6-10e. Viszont ha nem ez a baj, az után-gyártott is pénzkidobás lenne..
    3) fuser - "képbeégető - után gyártott 43e
    4) görgők - 1e->14e közt darabja..

    Köszönöm előre is

    Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

  • Nikla

    tag

    válasz Csavarnyuzo #14123 üzenetére

    Szia,

    - A papír nem nedves szerintem, de holnap kipróbálom más papírral.
    - Nem tudom, tudok-e valamit nézni - ?
    - Igen, a lap közepén egy csíkban szellemképes - eltolással, a fő gyűrésnél pedig kihagy/lehúzta(?). bár több helyen szellemképes kicsit
    +1: egész jobb szélen ahogy gyűri, amikor kijött még rendben-nek látszott, de olyan mint ha nem érne hozzá a fuser, mert ahogy hozzáértem elmaszatoltam (pirossal karikázott rész).
    Tovább simogatva: a teljes ~5cm-es jobb sávban a betűk letörölhetőek :(((

    Ez akkor gondolom Fuser csere, vagy egyáltalán lehetséges ezt javítani? érdemes egyáltalán vele szórakozni?

    Köszönöm a segítséget!

    Ha a hangya saját súlyának 50x -esét bírja el, akkor 10g hangyát le lehet küldeni egy sörért :)

Új hozzászólás Aktív témák