Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stereopheis

    tag

    Sziasztok!

    Van egy Lexmark All In One X1290-es tintasugaras nyomtatóm, ami eddig XP alatt a hozzá adott lemenezen lévő magyar driverrel gond nélkül működött, USB kábelen keresztül.

    Ma felraktam a Win 7 Ultimate 32 bites verzióját, szedtem le hozzá drivert, de nem akar működni, nem akarja nyomtani a tesztoldalt, mert állítólag nem érzékeli.

    A nyomtatót látom az eszközök között, a tulajdonságait is látom, problémamentesnek írja.
    De amikor nyomtatásra kerülne a sor, akkor bezzeg nem akarja felismerni.
    Próbáltam az XP-s drivert feltenni, nem ment. Próbáltam a 64-bites Win 7 drivert feltenni, semmi.

    Ötletek? Fontos lenne a nyomtató a tanulmányaimhoz, ezért égető kérdés lett most ez idehaza :D

    Köszönöm előre is!

    Dell Vostro 2520 - Asus Transformer TF300T - Samsung Galaxy S4 - "Hív a Metál, hív a Rock, fémzenénél nem kell jobb!"

  • Stereopheis

    tag

    Üdv!

    A korábban fennálló driver probléma megoldódott, az ajánlott driverek közül a vistás vált be xp kompatibilitással.

    A legújabb gondom az, hogy nem tudunk (én+lakótársak) hálózatról nyomtatni.

    Otthoni hálózatot hoztunk létre, két Win7 U 32bit + 1 Win7 Prof 64bit-es rendszerrel. A Total Commanderben az egymás gépéről való másolgatás problémamentesen működik.
    Én, az egyik Win7 U 32bit a "rendszergazda", nálam van a nyomtató. Hálózatból a másik Win7 U 32bit-tel próbáltunk nyomtatni, de a nyomtatásra nem kerül sor, csak ha én, a rendszergazda újraindítom a gépet. A Win betöltése után automatikusan végrehajtja a korábban kért nyomtatást.
    Esetleg nem tudjátok hogy miért nem hatja végre valós időben a nyomtatást?

    Köszi előre is!

    Dell Vostro 2520 - Asus Transformer TF300T - Samsung Galaxy S4 - "Hív a Metál, hív a Rock, fémzenénél nem kell jobb!"

Új hozzászólás Aktív témák