Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ozsvar

    tag

    Sziasztok! Segítsetek kérlek! Van egy Samsung SCX-4300-as lézer nyomtatóm, ami 4 éve (kizárólag chip nélküli, utángyártott tonerrel) üzemel gond nélkül. Egy ideje már csak a család használta, és nemrég szóltak, hogy kifogyott a festék, ami logikus is volt, mert már egy éve nem cseréltem tonert. Csináltam egy próba nyomatot, szinte semmi nem volt a kész lapon, csak ilyen halovány homogén szürkeség. Megvettem a teli tonert, viszont ezzel is ugyanezt produkálja pedig ez biztos "tele van". A gép látja, és hibát nem jelez. Enged fénymásolni (PC nélkül), nyomtatni egyaránt. Szerviz menüjében a teszt mintákra sem jelez hibát, bár ugyanúgy ezeket a szürke, szinte fehér lapokat nyomtatja. Mi lehet a hiba, és mennyi lehet a javítása? Szétszedtem, és az alaplapja rendben, tápja szerintem rendben, csatlakozók nem mozdultak el.
    Elvittem egy helyi szervizbe, ahol nagyjából le akarták harapni a fejem, hogy az utángyártott toner a sátán műve, és azért romlott el, javítani nem érdemes (bele sem néztek)..

    "In three words I can sum up everything I've learned about life: it goes on."

Új hozzászólás Aktív témák